Víte, co potřebujete? Objednejte si vše předem telefonicky. Volejte 607 087 673


Lékárna Revmavita ZlínU nás se stále něco děje. Proč Vám to tedy neříct hned?
Dokud je informace čerstvá...

Ryby a jejich zařazení do jídelníčku

Ryby a jejich zařazení do jídelníčku

14. 02. 2016

Ryby byste měli jíst 2x týdně, kvůli nenasyceným mastným kyselinám a jódu, které obsahují. Bez potřebného jódu tělo chátrá. Pokud si říkáte, že dvakrát týdně je moc, nezoufejte. Jednou si připravte rybu k obědu či k večeři, podruhé stačí třeba tuňák ve vlastní šťávě z konzervy, kterého přimíc... Číst více »


Co na dovolenou?

Co na dovolenou?

06. 02. 2016

Jestliže Vás teprve čekají zimní radovánky, nenechávejte všechno na poslední chvíli a přijďte k nám pro to nejnutnější na cesty. Mít vybavenou lékárničku se někdy vyplácí. Nikdy nevíte, jestli se Vám bude hodit lék proti nevolnosti nebo mazání od bolesti.   Šťastnou cestu! Číst více »


Zdravá snídaně

Zdravá snídaně

27. 01. 2016

Přichystejte sobě či svým dětem k snídani nebo svačině něco zdravého. Třeba jogurt s ovocem, který dodá tělu potřebného živiny a bílkoviny. Číst více »


Zázvorový čaj proti nachlazení

Zázvorový čaj proti nachlazení

22. 01. 2016

Pokud Vás dostihlo nachlazení a nechcete se léčit jen medikamenty, zkuste zázvorový čaj. Můžete si vybrat hned z několika druhů. Pokud dáváte přednost čistému zázvoru, můžete si udělat domácí čaj. Nastrouhaný nebo nakrájený zázvor zalijete horkou (ne však vařící) vodou. Podle chuti doladíte medem. T... Číst více »


Hlíva ústřičná, blahodárná na imunitní systém

Hlíva ústřičná, blahodárná na imunitní systém

17. 01. 2016

Tato téměř zázračná houba posiluje imunitní systém, což všichni určitě oceníme v takové zimě. Obsahuje totiž beta glukany, které aktivují buňky imunitního systému. Hlíva ústřičná příznivě působí na vitalitu a zvýšení energie v těle, zmírňuje akné i ekzémy. Ocení ji také diabetici, jelikož snižuje... Číst více »


Ginkgo biloba

Ginkgo biloba

06. 01. 2016

Vysokoškolským studentům začíná zkouškové a my Vám můžeme doporučit jedině pevné nervy. A také Ginkgo bilobu, česky jinan dvoulaločný.   Tento strom je prastarého původu a je všeobecně známo, že má pozitivní účinky na paměť a celkové prokrvení těla. Ginkgo biloba rozšiřuje cévy, zlepšuje ... Číst více »


Pitný režim

Pitný režim

13. 11. 2015

Lidské tělo je přibližně ze 70 % voda. Proto je důležité dodržovat pitný režim. Dospělý člověk by měl za den vypít 2-3 litry vody. Do toho se nezapočítává konzumace kávy ani alkoholu. Nejlepší je pít čistou vodu a omezit sladké nápoje, po kterých se přibírá na váze a zvyšují koncentraci cukru v k... Číst více »


Podpora imunity

Podpora imunity

31. 10. 2015

Venku se ochladilo a čím dál víc lidí je nemocných nebo nachlazených. Podporujte svou imunitu vydatným spánkem. Pokud Vám to pracovní vytížení nedovoluje, alespoň ve volných dnech spěte 7-8 hodin.   Můžete také využít naší nabídky a sáhnout po krabičce vitamínů s hlívou ústřičnou nebo po ... Číst více »


Vitamín D

Vitamín D

24. 10. 2015

Využijte poslední slunečné a teplé dny k získání vitamínu D. Tento vitamín se tvoří v kůži působením slunečního záření. Významně ovlivňuje metabolismus vápníku fosforu v těle. Dále jej lze získat z rybího tuku, jater a mléka. V zimním období Vám pomohou naše doplňky stravy, které jsou na vitamín ... Číst více »


Víte, jak si správně čistit zuby?

Víte, jak si správně čistit zuby?

16. 10. 2015

Mnoho lidí si myslí, že si zuby čistí dobře. Hlavně použít co nejvíc pasty, aby to pořádně pěnilo, a pasta už se o všechno postará. Poté vypláchnout ústní vodou a hotovo. Takhle to ale v praxi nefunguje. Alkohol obsažený v ústních vodách zubům ani jejich čistění nepomáhá, naopak jim škodí, pr... Číst více »


123


Nenechte si ujítNaše skvělé nabídky a novinky. Stačí pouze vyplnit Vaše jméno a e-mailovou adresu.


Věrnostní karta

Stali jsme se členem sdružení Magistra Lékárny a využíváme jeho věrnostní systém. Věrnostní kartu vystavujeme na počkání při nákupu. Bonus, 2 % z nákupu, se Vám načte na zákaznickou kartu. Při dalším nákupu můžete nasbíraný bonus využít. Dále s věrnostní kartou platíte cenu uvedenou pro Magistra kartu Více výhod u vybraných přípravků v platném akčním letáku Magistra Lékáren (více na www.magistralekarny.cz).

Proč se věrnostní karta vyplatí?