Víte, co potřebujete? Objednejte si vše předem telefonicky. Volejte 607 087 673


Lékárna Revmavita ZlínU nás se stále něco děje. Proč Vám to tedy neříct hned?
Dokud je informace čerstvá...

Víte, k čemu přispívá saunování?

Víte, k čemu přispívá saunování?

08. 10. 2015

V sauně se střídá horký vzduch s téměř ledovou lázní, tento proces, pokud se provádí pravidelně, hraje roli ve zvýšení tělesné odolnosti, zlepšuje jak imunitní, tak i oběhovou tělesnou funkci těla. Se saunováním je nejlepší začít v chladnějším období a chodit do sauny minimálně jednou z... Číst více »


Víte, co jsou antibiotika?

Víte, co jsou antibiotika?

01. 10. 2015

Jsou to léky zabraňující rozvoji bakteriální infekce, tudíž nepůsobí proti virům - ty nejčastěji způsobují nachlazení.   Jsou-li antibiotika užívána příliš často nebo nesprávně, může vzniknout bakteriální rezistence. To znamená, že se bakterie stanou odolnými vůči některým antibiotikům, m... Číst více »


Podzimní nečas

Podzimní nečas

03. 09. 2015

Pomalu přichází podzim a s ním i nachlazení. Víte, jak mu předcházet? Postupně se začíná ochlazovat, proto bychom počasí neměli podcenit a raději si vzít oblečení více než méně. Důležité je neprochladnut. Tělo je zvyklé na letní vysoké teploty a při ochlazení je více náchylné k nemocem. Ně... Číst více »


Poslední horké letní dny

Poslední horké letní dny

29. 08. 2015

Čekají nás poslední horké letní dny a my jsme se pro Vás připravili ještě jeden letní článek. Chceme Vás varovat před nebezpečím rakoviny kůže. Léto je u konce a snad nikdo neležel doma. Naše kůže je ale na sluníčku vystavena nepříznivým vlivům UV záření, které jí škodí. Současně nebezpečným ... Číst více »


Puchýře. Víte, jak proti nim bojovat?

Puchýře. Víte, jak proti nim bojovat?

20. 08. 2015

Puchýře. Všichni je známe a v létě nám dost často znepříjemňují život. Víte, jak proti nim bojovat? Puchýř je krytá kožní rána, dutina vyplněná tkáňovým mokem nebo zánětlivým výpotkem. Dochází k němu při opakovaném tlaku na pokožku. Před ošetřením puchýře si důkladně umyjte ruce. ... Číst více »


Nové webové stránky

Nové webové stránky

17. 08. 2015

Připravili jsme pro Vás nové webové stránky. Věříme, že na nich vždy najdete veškeré informace, které budete hledat. Tým Lékárny Revmavita Číst více »


123


Nenechte si ujítNaše skvělé nabídky a novinky. Stačí pouze vyplnit Vaše jméno a e-mailovou adresu.


Věrnostní karta

Stali jsme se členem sdružení Magistra Lékárny a využíváme jeho věrnostní systém. Věrnostní kartu vystavujeme na počkání při nákupu. Bonus, 2 % z nákupu, se Vám načte na zákaznickou kartu. Při dalším nákupu můžete nasbíraný bonus využít. Dále s věrnostní kartou platíte cenu uvedenou pro Magistra kartu Více výhod u vybraných přípravků v platném akčním letáku Magistra Lékáren (více na www.magistralekarny.cz).

Proč se věrnostní karta vyplatí?