Víte, co potřebujete? Objednejte si vše předem telefonicky. Volejte 607 087 673


Lékárna Revmavita ZlínPuchýře. Víte, jak proti nim bojovat?
20. 08. 2015

Puchýře. Všichni je známe a v létě nám dost často znepříjemňují život. Víte, jak proti nim bojovat?

Puchýř je krytá kožní rána, dutina vyplněná tkáňovým mokem nebo zánětlivým výpotkem. Dochází k němu při opakovaném tlaku na pokožku.

  1. Před ošetřením puchýře si důkladně umyjte ruce.
  2. Pokud lze, nechte puchýř odkrytý. Jestliže se stále o něco otírá, překryjte jej náplastí, nejlépe tou určenou na hojení puchýřů (zmírní bolesti).
  3. Než se místo zhojí, nenoste boty, které zranění způsobily.
  4. Proces hojení můžete urychlit použití přípravků na bázi tzv. vlhkého hojení, ty puchýř dezinfikují. Poranění jimi stačí potřít a překrýt sterilním krytím. Druhý den budete mít méně potíží.

Puchýř můžete také sami propíchnout, nejlépe sterilní jehlou, a tekutinu z něj vypustit a vydezinfikovat, potřít antibiotickou mastí nebo výše zmíněným přípravkem určeným pro vlhké hojení.

Všechny přípravky pro ošetření puchýřů a poradenství Vám poskytneme v lékárně Revmavita.

Fotogalerie

« Zpět


Nenechte si ujítNaše skvělé nabídky a novinky. Stačí pouze vyplnit Vaše jméno a e-mailovou adresu.


Věrnostní karta

Stali jsme se členem sdružení Magistra Lékárny a využíváme jeho věrnostní systém. Věrnostní kartu vystavujeme na počkání při nákupu. Bonus, 2 % z nákupu, se Vám načte na zákaznickou kartu. Při dalším nákupu můžete nasbíraný bonus využít. Dále s věrnostní kartou platíte cenu uvedenou pro Magistra kartu Více výhod u vybraných přípravků v platném akčním letáku Magistra Lékáren (více na www.magistralekarny.cz).

Proč se věrnostní karta vyplatí?