Víte, co potřebujete? Objednejte si vše předem telefonicky. Volejte 607 087 673


Lékárna Revmavita ZlínU nás se stále něco děje. Proč Vám to tedy neříct hned?
Dokud je informace čerstvá...

AKCE - B-komplex super forte 100tbl

AKCE - B-komplex super forte 100tbl

06. 11. 2018

Nabídka platí do vyprodání zásob. Číst více »


Zdravé vlasy v létě

Zdravé vlasy v létě

31. 07. 2017

Přes léto jsou vlasy vystaveny velkému náporu. Negativně na ně působí vítr, mořská sůl, suchý vzduch a sluneční paprsky. Vlasy lze na tuto zátěž připravit užíváním vitaminů A, B a zinku. Vyplatí se také přibalit si pokrývku hlavy, která ochrání pokožku před spálením. Důležité je také dodržova... Číst více »


Pitný režim

Pitný režim

21. 09. 2016

Lidské tělo se skládá až ze 70 % z vody. Proto je velmi důležité dodržovat pitný režim a také jej správně přizpůsobovat např. při zvýšené fyzické zátěži. Voda pomáhá tělu vylučovat toxické látky, zlepšuje pleť, snižuje bolest hlavy a také zmenšuje chuť k jídlu. A kolik teda za den vypít? Čísl... Číst více »


Lékárnička

Lékárnička

18. 06. 2016

Víte, jak byste měli být vybaveni na dovolenou? Pokud jedete autem, základem je autolékárnička. Ta je k dostání i u nás v lékárně Revmavita. Jestliže se ale chystáte i někam do hor nebo na delší dobu na pláž či do města, doporučujeme si vzít několik nezbytných věcí, které se vám jistě budou h... Číst více »


Péče o nohy

Péče o nohy

12. 05. 2016

Péči o nohy byste neměli nikdy podceňovat. Můžete tak předejít vážným nepříjemnostem i onemocnění. Tím, že zabráníte pocení nohou - budete nosit prodyšnou nebo otevřenou obuv v teplém období - máte menší šanci na vznik mykózy neboli plísně nohou. Toto onemocnění je časově velmi zdlouhavé a bý... Číst více »


Jaro klepe na dveře

Jaro klepe na dveře

22. 04. 2016

Za pár dní se má zase na chvíli ochladit, ale využijte ještě dneška a teplého víkendu. Vyjděte si na procházku, nadýchejte se čerstvého vzduchu v lese a nebo jen tak odpočívejte na sluníčku. Číst více »


Zdravá náhražka másla

Zdravá náhražka másla

22. 02. 2016

Přestože se tak nejeví, avokádo je ovoce. Je bohatým zdrojem draslíku, magnezia a vitamínů. Obsahuje také kyselinu palmitovou a olejovou. Avokádo je hodně tučné, jedná se ale o kvalitní rostlinné tuky, takže jej můžete použít jako zdravou náhražku másla nebo majonézy při redukční dietě. Stačí... Číst více »


Ryby a jejich zařazení do jídelníčku

Ryby a jejich zařazení do jídelníčku

14. 02. 2016

Ryby byste měli jíst 2x týdně, kvůli nenasyceným mastným kyselinám a jódu, které obsahují. Bez potřebného jódu tělo chátrá. Pokud si říkáte, že dvakrát týdně je moc, nezoufejte. Jednou si připravte rybu k obědu či k večeři, podruhé stačí třeba tuňák ve vlastní šťávě z konzervy, kterého přimíc... Číst více »


Co na dovolenou?

Co na dovolenou?

06. 02. 2016

Jestliže Vás teprve čekají zimní radovánky, nenechávejte všechno na poslední chvíli a přijďte k nám pro to nejnutnější na cesty. Mít vybavenou lékárničku se někdy vyplácí. Nikdy nevíte, jestli se Vám bude hodit lék proti nevolnosti nebo mazání od bolesti.   Šťastnou cestu! Číst více »


Zdravá snídaně

Zdravá snídaně

27. 01. 2016

Přichystejte sobě či svým dětem k snídani nebo svačině něco zdravého. Třeba jogurt s ovocem, který dodá tělu potřebného živiny a bílkoviny. Číst více »


123


Nenechte si ujítNaše skvělé nabídky a novinky. Stačí pouze vyplnit Vaše jméno a e-mailovou adresu.


Věrnostní karta

Stali jsme se členem sdružení Magistra Lékárny a využíváme jeho věrnostní systém. Věrnostní kartu vystavujeme na počkání při nákupu. Bonus, 2 % z nákupu, se Vám načte na zákaznickou kartu. Při dalším nákupu můžete nasbíraný bonus využít. Dále s věrnostní kartou platíte cenu uvedenou pro Magistra kartu Více výhod u vybraných přípravků v platném akčním letáku Magistra Lékáren (více na www.magistralekarny.cz).

Proč se věrnostní karta vyplatí?