Víte, co potřebujete? Objednejte si vše předem telefonicky. Volejte 607 087 673


Lékárna Revmavita ZlínPitný režim
21. 09. 2016

Lidské tělo se skládá až ze 70 % z vody. Proto je velmi důležité dodržovat pitný režim a také jej správně přizpůsobovat např. při zvýšené fyzické zátěži. Voda pomáhá tělu vylučovat toxické látky, zlepšuje pleť, snižuje bolest hlavy a také zmenšuje chuť k jídlu.

A kolik teda za den vypít? Čísla se různí. Málo tekutin je pro tělo škodlivé, stejně tak i nadbytek. Udává se ale, že minimum by mělo činit 1,5 litru vody. Horní hranice je individuální, protože každý z nás se jinak stravuje a také sportuje.

Pijete kávu? Potom byste měli příjem tekutin zvýšit. Nejlepší je kávu zapít čistou vodou. Také je dobré omezit příjem sladkých limonád, kterými člověk do sebe dostává zbytečně moc cukru.

« Zpět


Nenechte si ujítNaše skvělé nabídky a novinky. Stačí pouze vyplnit Vaše jméno a e-mailovou adresu.


Věrnostní karta

Stali jsme se členem sdružení Magistra Lékárny a využíváme jeho věrnostní systém. Věrnostní kartu vystavujeme na počkání při nákupu. Bonus, 2 % z nákupu, se Vám načte na zákaznickou kartu. Při dalším nákupu můžete nasbíraný bonus využít. Dále s věrnostní kartou platíte cenu uvedenou pro Magistra kartu Více výhod u vybraných přípravků v platném akčním letáku Magistra Lékáren (více na www.magistralekarny.cz).

Proč se věrnostní karta vyplatí?