Víte, co potřebujete? Objednejte si vše předem telefonicky. Volejte 607 087 673


Lékárna Revmavita ZlínInformace pro Vaše zdraví, zdravý životní styl a životní pohodu

K vyzvednutí e-Rp stačí OBČANKA

K vyzvednutí e-Rp stačí OBČANKA

05. 11. 2020

K vyzvednutí předepsaných léků na e-recept v lékárně stačí pouze Váš občanský průkaz nebo cestovní pas (musí se shodovat rodná čísla na e-receptu a dokladu). Lékárník při načtení čísla dokladu získá seznam předepsaných nevyzvednutých, popř. častečně vyzvednutých a platných e-receptů, které se... Číst více »


Převod eRp z SMS na čarový kód

Převod eRp z SMS na čarový kód

06. 11. 2018

SMS identifikátor  komplikuje výdej vašich léků v lékárně. Převeďte si ho na čarový kód pomocí aplikace Lékárny v ČR a zjednodušte výdej vašich léků v lékárně. Aplikace: spolehlivě převede SMS na čarový kód nepotřebuje připojení k internetu zobrazuje platnost i archiv... Číst více »


ŽIVOT BEZ CIGARET

ŽIVOT BEZ CIGARET

  Vaše rozhodnutí přestat kouřit  má zásadní význam a nelze jej ničím nahradit. Skoncovat s kouřením je předsevzetí záslužné, ale velmi náročné. S cigaretami můžete zkusit přestat naráz anebo zvolit metodu postupného snižování počtu cigaret. Pro oba způsoby je samozřejmě ne... Číst více »


Pohotovostní lékárna ve Zlíně

Pohotovostní lékárna ve Zlíně

Lékárna Krajské nemocnice T.Bati  Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín Tel. 577 552 585, 577 552 556 Číst více »


e-RECEPT - Desatero pro pacienta

e-RECEPT - Desatero pro pacienta

02.01.2018

  Od 1. ledna 2018 vzniká všem předepisujícím lékařům povinnost vytavovat eRecepty. Co to vlatně eRecept je? Kde je možné jej uplatnit? Jak dlouho bude výdej léků trvat? Česká lékárnická komora připravila pro pacienty odpovědi na zásadní otázky spojené s eReceptem v přehledném desateru.  ... Číst více »


Zdravotní obuv

Zdravotní obuv

01. 04. 2016

Nově jsme pro vás rozšířili sortiment o zdravotní obuv. Jedná se o značky Santé a Peon. K dostání jsou nejen přezůvky na doma i do práce, ale i moderní obuv určená na ven, jako jsou lodičky na pohodlném podpatku, kozačky či mokasíny. Nabízíme také obuv přizpůsobenou na defekt vbočeného palce,... Číst více »


Věděli jste, jak je důležité mít normální krevní tlak?

Věděli jste, jak je důležité mít normální krevní tlak?

23. 09. 2015

S přibývajícím věkem, váhou či dědičností může docházet ke zvyšování jeho hodnot. Neléčení tohoto problému může zapříčinit problémy s cévami i srdcem, zhoršení funkce ledvin a větší riziko mozkových příhod. Nízký krevní tlak způsobuje závratě až omdlévání. Ten se však léky neléčí. Lid... Číst více »


Balet Zlín - Ballerine

Balet Zlín - Ballerine

Radost z pohybu pro každého a v každém věku

Ballerine je poměrně nová baletní škola, která díky paní Vladimíře Podlezové vznikla ve zlínském areálu Svitu. Kromě toho, že se tady rodí baletní talenty, je zde možnost navštívit také kurzy fit baletu, seniorfitness nebo capoieru. Baletní školu Ballerine dnes navštěvuje téměř 50 děvčá... Číst více »


Veřejná knihovnička

Veřejná knihovnička

Knížka pro každého a bez řečí

Tak tohle byste asi v lékárně plné medikamentů a vonících čajů nečekali. Hned po otevření dveří knihovna, ze které si můžete odnést titul, na který si ukážete? Sami a bez řečí? Přesně tak. Od začátku prosince patří obdoba zatím ne příliš známého projekt... Číst více »


Lukášovy hračky

Lukášovy hračky

Ručně šité hračky s příběhem

Lukáš má vážné zdravotní problémy. Od narození vidí jen omezeně a jeho poškození mozku je tak velké, že mu nedovolí žít bez stálé pomoci. Přesto je zdatným obchodníkem a jeho ručně šité hračky už potěšily stovky malých i velkých. „Lukáš je vlastně... Číst více »Nenechte si ujítNaše skvělé nabídky a novinky. Stačí pouze vyplnit Vaše jméno a e-mailovou adresu.


Věrnostní karta

Stali jsme se členem sdružení Magistra Lékárny a využíváme jeho věrnostní systém. Věrnostní kartu vystavujeme na počkání při nákupu. Bonus, 2 % z nákupu, se Vám načte na zákaznickou kartu. Při dalším nákupu můžete nasbíraný bonus využít. Dále s věrnostní kartou platíte cenu uvedenou pro Magistra kartu Více výhod u vybraných přípravků v platném akčním letáku Magistra Lékáren (více na www.magistralekarny.cz).

Proč se věrnostní karta vyplatí?