Víte, co potřebujete? Objednejte si vše předem telefonicky. Volejte 607 087 673


Lékárna Revmavita ZlínŽIVOT BEZ CIGARET

 

Vaše rozhodnutí přestat kouřit  má zásadní význam a nelze jej ničím nahradit.

Skoncovat s kouřením je předsevzetí záslužné, ale velmi náročné. S cigaretami můžete zkusit přestat naráz anebo zvolit metodu postupného snižování počtu cigaret. Pro oba způsoby je samozřejmě nejdůležitější vaše odhodlání a pevná vůle. Podporou vám může být náhradní nikotinová terapii (NNT), která vaše šance na úspěch až zdvojnásobí, a navíc vám při odvykání pomůže překonat nepříjemné abstinenční příznaky. Vybírat můžete z nikotinových náplastí, žvýkaček různých příchutí, či pastilek. Zajímavou alternativou je nikotinový ústní sprej. Tradičními značkami v této kategorii jsou Nicorette a Niquitin. Pokud si myslíte, že by jste to sami nezvládli, můžete vyhledat pomoc v Centru pro závislé na tabáku (slzt.cz) nebo v poradenských centrech pro odvykání kouření (ČLnK akreditované lékárny). Anebo aspoň zavolat o radu  na Národní linku pro odvykání kouření 800 350 000.

Některé zdravotní pojišťovny mají i pro rok 2020 připraveny příspěvky pro své pojištěnce, kteří se rozhodnou pro život bez cigaret. Podmínky získání příspěvku jsou stejné:potvrzené návštěvy Centra pro závislé na tabáku (Zlín- KNTB, Plicní ambulance, MUDr. Ivana Lisá, tel. 577553212) nebo odborného konzultanta pracoviště České lékárnické komory(ve Zlíně- Lékárna Slunce v lékařském domě)

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna (111) -příspěvěk 2 500,-Kč více na www.klubpevnehozdravi.cz
  • Vojenská zdravotní pojišťovna (201) -příspěvek 400,-Kč více na www.vozp.cz/programprevence
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205) -příspěvek 2 000,-Kč více na www.cpzp.cz
  • Oborová zdravotní pojišťovna-příspěvek (207) -příspěvek 4 000,-Kč více na www.ozp.cz/benefity
  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra (211) -příspěvek 500,-Kč více na www.zpmvcr.cz/pojistenci/vyhody-pro-pojistence/fond-prevence-2018/
  • Revírní bratrská pokladna (213) -příspěvek 500,-Kč více na www.rbp213.cz

 

Fotogalerie

« Zpět


Nenechte si ujítNaše skvělé nabídky a novinky. Stačí pouze vyplnit Vaše jméno a e-mailovou adresu.


Věrnostní karta

Stali jsme se členem sdružení Magistra Lékárny a využíváme jeho věrnostní systém. Věrnostní kartu vystavujeme na počkání při nákupu. Bonus, 2 % z nákupu, se Vám načte na zákaznickou kartu. Při dalším nákupu můžete nasbíraný bonus využít. Dále s věrnostní kartou platíte cenu uvedenou pro Magistra kartu Více výhod u vybraných přípravků v platném akčním letáku Magistra Lékáren (více na www.magistralekarny.cz).

Proč se věrnostní karta vyplatí?