Víte, co potřebujete? Objednejte si vše předem telefonicky. Volejte 607 087 673


Lékárna Revmavita ZlínPéče o nohy
12. 05. 2016

Péči o nohy byste neměli nikdy podceňovat. Můžete tak předejít vážným nepříjemnostem i onemocnění.

Tím, že zabráníte pocení nohou - budete nosit prodyšnou nebo otevřenou obuv v teplém období - máte menší šanci na vznik mykózy neboli plísně nohou. Toto onemocnění je časově velmi zdlouhavé a bývá to běh na dlouhou trať. Některým paciantům trvá roky, než se plísně úplně zbaví. Projevuje se svěděním, červenáním kůže a vyražkou, zhoršením kvality nehtů.

Vyplatí se také kvalitní boty, které vás nikde netlačí a nemají vysoký podpatek. Říká se, že ideální výška podpatku je 3-5 cm. Nohy pak netrpí otlaky, vybočenými palci nebo dokonce ostruhami. Ostruha je degenerativní zánětlivé onemocnění, projevuje se jakou hrbolek, jenž roste dovnitř a píchá.

Zdravotní boty jsou k dostání u nás v lékárně Revmavita.

Fotogalerie

« Zpět


Nenechte si ujítNaše skvělé nabídky a novinky. Stačí pouze vyplnit Vaše jméno a e-mailovou adresu.


Věrnostní karta

Stali jsme se členem sdružení Magistra Lékárny a využíváme jeho věrnostní systém. Věrnostní kartu vystavujeme na počkání při nákupu. Bonus, 2 % z nákupu, se Vám načte na zákaznickou kartu. Při dalším nákupu můžete nasbíraný bonus využít. Dále s věrnostní kartou platíte cenu uvedenou pro Magistra kartu Více výhod u vybraných přípravků v platném akčním letáku Magistra Lékáren (více na www.magistralekarny.cz).

Proč se věrnostní karta vyplatí?