Víte, co potřebujete? Objednejte si vše předem telefonicky. Volejte 607 087 673


Lékárna Revmavita ZlínPoslední horké letní dny
29. 08. 2015

Čekají nás poslední horké letní dny a my jsme se pro Vás připravili ještě jeden letní článek. Chceme Vás varovat před nebezpečím rakoviny kůže.

Léto je u konce a snad nikdo neležel doma. Naše kůže je ale na sluníčku vystavena nepříznivým vlivům UV záření, které jí škodí. Současně nebezpečným onemocnění je rakovina kůže.

Lidé by si měli důkladně kontrolovat svá mateřská znaménka, a to jejich symetrii, barvu, růst a ohraničení. Pokud zaznamenají nějaké změny, je nutná návštěva kožního lékaře, který prohlédne pacientova znaménka. Není také od věci pravidelně chodit ke kožnímu lékaři na prohlídky.

Magistry z lékárny Revmavita Vám rády zodpoví jakékoliv dotazy ohledně speciálních přípravků na ochranu proti Slunci.

Fotogalerie

« Zpět


Nenechte si ujítNaše skvělé nabídky a novinky. Stačí pouze vyplnit Vaše jméno a e-mailovou adresu.


Věrnostní karta

Stali jsme se členem sdružení Magistra Lékárny a využíváme jeho věrnostní systém. Věrnostní kartu vystavujeme na počkání při nákupu. Bonus, 2 % z nákupu, se Vám načte na zákaznickou kartu. Při dalším nákupu můžete nasbíraný bonus využít. Dále s věrnostní kartou platíte cenu uvedenou pro Magistra kartu Více výhod u vybraných přípravků v platném akčním letáku Magistra Lékáren (více na www.magistralekarny.cz).

Proč se věrnostní karta vyplatí?