Víte, co potřebujete? Objednejte si vše předem telefonicky. Volejte 607 087 673


Lékárna Revmavita ZlínU nás se stále něco děje. Proč Vám to tedy neříct hned?
Dokud je informace čerstvá...

Poslední horké letní dny

Poslední horké letní dny

29. 08. 2015

Čekají nás poslední horké letní dny a my jsme se pro Vás připravili ještě jeden letní článek. Chceme Vás varovat před nebezpečím rakoviny kůže. Léto je u konce a snad nikdo neležel doma. Naše kůže je ale na sluníčku vystavena nepříznivým vlivům UV záření, které jí škodí. Současně nebezpečným ... Číst více »


Puchýře. Víte, jak proti nim bojovat?

Puchýře. Víte, jak proti nim bojovat?

20. 08. 2015

Puchýře. Všichni je známe a v létě nám dost často znepříjemňují život. Víte, jak proti nim bojovat? Puchýř je krytá kožní rána, dutina vyplněná tkáňovým mokem nebo zánětlivým výpotkem. Dochází k němu při opakovaném tlaku na pokožku. Před ošetřením puchýře si důkladně umyjte ruce. ... Číst více »


Nové webové stránky

Nové webové stránky

17. 08. 2015

Připravili jsme pro Vás nové webové stránky. Věříme, že na nich vždy najdete veškeré informace, které budete hledat. Tým Lékárny Revmavita Číst více »


12345


Nenechte si ujítNaše skvělé nabídky a novinky. Stačí pouze vyplnit Vaše jméno a e-mailovou adresu.


Věrnostní karta

Stali jsme se členem sdružení Magistra Lékárny a využíváme jeho věrnostní systém. Věrnostní kartu vystavujeme na počkání při nákupu. Bonus, 2 % z nákupu, se Vám načte na zákaznickou kartu. Při dalším nákupu můžete nasbíraný bonus využít. Dále s věrnostní kartou platíte cenu uvedenou pro Magistra kartu Více výhod u vybraných přípravků v platném akčním letáku Magistra Lékáren (více na www.magistralekarny.cz).

Proč se věrnostní karta vyplatí?