Víte, co potřebujete? Objednejte si vše předem telefonicky. Volejte 607 087 673


Lékárna Revmavita ZlínU nás se stále něco děje. Proč Vám to tedy neříct hned?
Dokud je informace čerstvá...

Péče o nohy

Péče o nohy

12. 05. 2016

Péči o nohy byste neměli nikdy podceňovat. Můžete tak předejít vážným nepříjemnostem i onemocnění. Tím, že zabráníte pocení nohou - budete nosit prodyšnou nebo otevřenou obuv v teplém období - máte menší šanci na vznik mykózy neboli plísně nohou. Toto onemocnění je časově velmi zdlouhavé a bý... Číst více »


Jaro klepe na dveře

Jaro klepe na dveře

22. 04. 2016

Za pár dní se má zase na chvíli ochladit, ale využijte ještě dneška a teplého víkendu. Vyjděte si na procházku, nadýchejte se čerstvého vzduchu v lese a nebo jen tak odpočívejte na sluníčku. Číst více »


Zdravá náhražka másla

Zdravá náhražka másla

22. 02. 2016

Přestože se tak nejeví, avokádo je ovoce. Je bohatým zdrojem draslíku, magnezia a vitamínů. Obsahuje také kyselinu palmitovou a olejovou. Avokádo je hodně tučné, jedná se ale o kvalitní rostlinné tuky, takže jej můžete použít jako zdravou náhražku másla nebo majonézy při redukční dietě. Stačí... Číst více »


Ryby a jejich zařazení do jídelníčku

Ryby a jejich zařazení do jídelníčku

14. 02. 2016

Ryby byste měli jíst 2x týdně, kvůli nenasyceným mastným kyselinám a jódu, které obsahují. Bez potřebného jódu tělo chátrá. Pokud si říkáte, že dvakrát týdně je moc, nezoufejte. Jednou si připravte rybu k obědu či k večeři, podruhé stačí třeba tuňák ve vlastní šťávě z konzervy, kterého přimíc... Číst více »


Co na dovolenou?

Co na dovolenou?

06. 02. 2016

Jestliže Vás teprve čekají zimní radovánky, nenechávejte všechno na poslední chvíli a přijďte k nám pro to nejnutnější na cesty. Mít vybavenou lékárničku se někdy vyplácí. Nikdy nevíte, jestli se Vám bude hodit lék proti nevolnosti nebo mazání od bolesti.   Šťastnou cestu! Číst více »


Zdravá snídaně

Zdravá snídaně

27. 01. 2016

Přichystejte sobě či svým dětem k snídani nebo svačině něco zdravého. Třeba jogurt s ovocem, který dodá tělu potřebného živiny a bílkoviny. Číst více »


Zázvorový čaj proti nachlazení

Zázvorový čaj proti nachlazení

22. 01. 2016

Pokud Vás dostihlo nachlazení a nechcete se léčit jen medikamenty, zkuste zázvorový čaj. Můžete si vybrat hned z několika druhů. Pokud dáváte přednost čistému zázvoru, můžete si udělat domácí čaj. Nastrouhaný nebo nakrájený zázvor zalijete horkou (ne však vařící) vodou. Podle chuti doladíte medem. T... Číst více »


Hlíva ústřičná, blahodárná na imunitní systém

Hlíva ústřičná, blahodárná na imunitní systém

17. 01. 2016

Tato téměř zázračná houba posiluje imunitní systém, což všichni určitě oceníme v takové zimě. Obsahuje totiž beta glukany, které aktivují buňky imunitního systému. Hlíva ústřičná příznivě působí na vitalitu a zvýšení energie v těle, zmírňuje akné i ekzémy. Ocení ji také diabetici, jelikož snižuje... Číst více »


Ginkgo biloba

Ginkgo biloba

06. 01. 2016

Vysokoškolským studentům začíná zkouškové a my Vám můžeme doporučit jedině pevné nervy. A také Ginkgo bilobu, česky jinan dvoulaločný.   Tento strom je prastarého původu a je všeobecně známo, že má pozitivní účinky na paměť a celkové prokrvení těla. Ginkgo biloba rozšiřuje cévy, zlepšuje ... Číst více »


Pitný režim

Pitný režim

13. 11. 2015

Lidské tělo je přibližně ze 70 % voda. Proto je důležité dodržovat pitný režim. Dospělý člověk by měl za den vypít 2-3 litry vody. Do toho se nezapočítává konzumace kávy ani alkoholu. Nejlepší je pít čistou vodu a omezit sladké nápoje, po kterých se přibírá na váze a zvyšují koncentraci cukru v k... Číst více »


1234


Nenechte si ujítNaše skvělé nabídky a novinky. Stačí pouze vyplnit Vaše jméno a e-mailovou adresu.


Věrnostní karta

Stali jsme se členem sdružení Magistra Lékárny a využíváme jeho věrnostní systém. Věrnostní kartu vystavujeme na počkání při nákupu. Bonus, 2 % z nákupu, se Vám načte na zákaznickou kartu. Při dalším nákupu můžete nasbíraný bonus využít. Dále s věrnostní kartou platíte cenu uvedenou pro Magistra kartu Více výhod u vybraných přípravků v platném akčním letáku Magistra Lékáren (více na www.magistralekarny.cz).

Proč se věrnostní karta vyplatí?