Víte, co potřebujete? Objednejte si vše předem telefonicky. Volejte 607 087 673


Lékárna Revmavita ZlínU nás se stále něco děje. Proč Vám to tedy neříct hned?
Dokud je informace čerstvá...

Lékárnička

Lékárnička

18. 06. 2016

Víte, jak byste měli být vybaveni na dovolenou? Pokud jedete autem, základem je autolékárnička. Ta je k dostání i u nás v lékárně Revmavita. Jestliže se ale chystáte i někam do hor nebo na delší dobu na pláž či do města, doporučujeme si vzít několik nezbytných věcí, které se vám jistě budou h... Číst více »


Péče o nohy

Péče o nohy

12. 05. 2016

Péči o nohy byste neměli nikdy podceňovat. Můžete tak předejít vážným nepříjemnostem i onemocnění. Tím, že zabráníte pocení nohou - budete nosit prodyšnou nebo otevřenou obuv v teplém období - máte menší šanci na vznik mykózy neboli plísně nohou. Toto onemocnění je časově velmi zdlouhavé a bý... Číst více »


Jaro klepe na dveře

Jaro klepe na dveře

22. 04. 2016

Za pár dní se má zase na chvíli ochladit, ale využijte ještě dneška a teplého víkendu. Vyjděte si na procházku, nadýchejte se čerstvého vzduchu v lese a nebo jen tak odpočívejte na sluníčku. Číst více »


Zdravá náhražka másla

Zdravá náhražka másla

22. 02. 2016

Přestože se tak nejeví, avokádo je ovoce. Je bohatým zdrojem draslíku, magnezia a vitamínů. Obsahuje také kyselinu palmitovou a olejovou. Avokádo je hodně tučné, jedná se ale o kvalitní rostlinné tuky, takže jej můžete použít jako zdravou náhražku másla nebo majonézy při redukční dietě. Stačí... Číst více »


Ryby a jejich zařazení do jídelníčku

Ryby a jejich zařazení do jídelníčku

14. 02. 2016

Ryby byste měli jíst 2x týdně, kvůli nenasyceným mastným kyselinám a jódu, které obsahují. Bez potřebného jódu tělo chátrá. Pokud si říkáte, že dvakrát týdně je moc, nezoufejte. Jednou si připravte rybu k obědu či k večeři, podruhé stačí třeba tuňák ve vlastní šťávě z konzervy, kterého přimíc... Číst více »


Co na dovolenou?

Co na dovolenou?

06. 02. 2016

Jestliže Vás teprve čekají zimní radovánky, nenechávejte všechno na poslední chvíli a přijďte k nám pro to nejnutnější na cesty. Mít vybavenou lékárničku se někdy vyplácí. Nikdy nevíte, jestli se Vám bude hodit lék proti nevolnosti nebo mazání od bolesti.   Šťastnou cestu! Číst více »


Zdravá snídaně

Zdravá snídaně

27. 01. 2016

Přichystejte sobě či svým dětem k snídani nebo svačině něco zdravého. Třeba jogurt s ovocem, který dodá tělu potřebného živiny a bílkoviny. Číst více »


Zázvorový čaj proti nachlazení

Zázvorový čaj proti nachlazení

22. 01. 2016

Pokud Vás dostihlo nachlazení a nechcete se léčit jen medikamenty, zkuste zázvorový čaj. Můžete si vybrat hned z několika druhů. Pokud dáváte přednost čistému zázvoru, můžete si udělat domácí čaj. Nastrouhaný nebo nakrájený zázvor zalijete horkou (ne však vařící) vodou. Podle chuti doladíte medem. T... Číst více »


Hlíva ústřičná, blahodárná na imunitní systém

Hlíva ústřičná, blahodárná na imunitní systém

17. 01. 2016

Tato téměř zázračná houba posiluje imunitní systém, což všichni určitě oceníme v takové zimě. Obsahuje totiž beta glukany, které aktivují buňky imunitního systému. Hlíva ústřičná příznivě působí na vitalitu a zvýšení energie v těle, zmírňuje akné i ekzémy. Ocení ji také diabetici, jelikož snižuje... Číst více »


Ginkgo biloba

Ginkgo biloba

06. 01. 2016

Vysokoškolským studentům začíná zkouškové a my Vám můžeme doporučit jedině pevné nervy. A také Ginkgo bilobu, česky jinan dvoulaločný.   Tento strom je prastarého původu a je všeobecně známo, že má pozitivní účinky na paměť a celkové prokrvení těla. Ginkgo biloba rozšiřuje cévy, zlepšuje ... Číst více »


123


Nenechte si ujítNaše skvělé nabídky a novinky. Stačí pouze vyplnit Vaše jméno a e-mailovou adresu.


Věrnostní karta

Stali jsme se členem sdružení Magistra Lékárny a využíváme jeho věrnostní systém. Věrnostní kartu vystavujeme na počkání při nákupu. Bonus, 2 % z nákupu, se Vám načte na zákaznickou kartu. Při dalším nákupu můžete nasbíraný bonus využít. Dále s věrnostní kartou platíte cenu uvedenou pro Magistra kartu Více výhod u vybraných přípravků v platném akčním letáku Magistra Lékáren (více na www.magistralekarny.cz).

Proč se věrnostní karta vyplatí?