Víte, co potřebujete? Objednejte si vše předem telefonicky. Volejte 607 087 673


Lékárna Revmavita ZlínNoctura 400
Nová naděje pro lidi s diabetickou retinopatií

Světelná maska Noctura 400 je certifikovaný a neinvazivní léčebný prostředek, který umožňuje účinně předcházet oslepnutí u pacientů trpících diabetickou retinopatií.

Díky masce Noctura 400 mohou pacienti v České republice jako vůbec první na světě zvýšit kvalitu svého každodenního života, a to na základě zcela bezpečné domácí léčby.

Světelná terapie byla úspěšně klinicky testována v King`s College v Londýně. Závěry této studie podpořil i tuzemský léčebný projekt, který se uskutečnil ve spolupráci s Oftalmologickou klinikou, FNKV v Praze.

Sledujte názor Prof. Mudr. Pavla Kuchynky CSc. (FNKV Praha, přednosta oční kliniky) na oční masku Noctura 400 v následujícím videu:

Objevte možnosti této nové Léčebné Terapie i v Lékárně Revmavita - v jediné lékárně ve Zlínském kraji, kde si můžete tuto oční masku objednat.

Více informací na oficiálním webu.

« Zpět


Nenechte si ujítNaše skvělé nabídky a novinky. Stačí pouze vyplnit Vaše jméno a e-mailovou adresu.


Věrnostní karta

Stali jsme se členem sdružení Magistra Lékárny a využíváme jeho věrnostní systém. Věrnostní kartu vystavujeme na počkání při nákupu. Bonus, 2 % z nákupu, se Vám načte na zákaznickou kartu. Při dalším nákupu můžete nasbíraný bonus využít. Dále s věrnostní kartou platíte cenu uvedenou pro Magistra kartu Více výhod u vybraných přípravků v platném akčním letáku Magistra Lékáren (více na www.magistralekarny.cz).

Proč se věrnostní karta vyplatí?